Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü Öğrencilerine Ait Bilgi Formu İçin Tıklayınız.
Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü İle İlgili Duyuruları Öğrenmek İçin Tıklayınız.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi İçin Öğrenci Girişi - Öğretim Üyesi Girişi
Görsel Programlama II dersi için örnek projeye ders notlarındaki "Hafta 14-3" tıklanarak erişilebilir.
Web Tabanlı Uygulamalar dersi için yapmayı düşündüğünüz web sayfası konusunu sayfamdaki "Projeler-Ödevler-Sınavlar" ->"Projeler-Ödevler İçin Tıklayınız" bağlantılarını takip ederek tarafıma iletiniz.
Görsel Programlama II dersi için yapmayı düşündüğünüz proje konusunu sayfamdaki "Projeler-Ödevler-Sınavlar" ->"Projeler-Ödevler İçin Tıklayınız" bağlantılarını takip ederek tarafıma iletiniz.

1974 yılında Akçaabat/Trabzon'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon'da tamamladı. 1995 yılında Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü'nü bitirdi. 1998 yılında yine Osmangazi Üniversitesi'nde yüksek lisansını ve 2002 yılında da aynı üniversitede doktorasını tamamladı. Halen Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Derece
Yıl
Üniversite
Alan
Doktora
1998 - 2002
Osmangazi Üniversitesi
Uygulamalı Matematik
Yüksek Lisans
1995 - 1998
Osmangazi Üniversitesi
Uygulamalı Matematik
Lisans
1991 - 1995
Osmangazi Üniversitesi
Matematik Bölümü
Lise
1988 - 1991
Akçaköy Lisesi / Trabzon
...




Nümerik Analiz, Kısmi Diferensiyel Denklemler, Sonlu Farklar, Sonlu Elemanlar, Diferensiyel Kuadrature, Dalga Denklemleri (Rlw, Burgers, KdV, ...), C/C++, Visual C#, Visual Basic, Asp.Net, MsSQL, Fortran, Maple, Matlab, Scientific Word, Microsoft Office, ...

Sayfam 635391 Kez Ziyaret Edilmiştir.
Online Ziyaretçi Sayısı: 16